Komplexní školení

Efektivní home office - Basic

Home office využívá každý z nás. Od studentů, zaměstnanců přes freelancery až po běžného člověka, který vyřizuje emaily, hledá informace na internetu nebo plánuje dovolenou.

Home office není vůbec o vysedávání doma zavřený mezi čtyřmi stěnami. Naopak skýtá obrovské možnosti, které možná ze začátku nejsou tak viditelné. Správné nastavení home office nám dá volnost a svobodu. Teď je ten nejlepší čas začít.

Efektivní home office - Advanced

Školení navazuje na předchozí část Efektivní home office – Basic, ve kterém jsme si prošli základní nastavení home office a vytvořili si podmínky pro co nejlepší fungování.

V této pokročilejší části půjdeme více do hloubky a budeme se zabývat nejčastějšími překážkami a obavami. Také si vytvoříme systém, který nám pomůže překonávat nástrahy a zároveň nás popostrčí dál, když už nebudeme mít sílu pokračovat dál.

Efektivní home office - Workshop

Všechny získané poznatky ze školení Efektivní home office-Basic a Efektivní home office-Advanced procvičíme prakticky. Ukážeme si konkrétní případy a jak s nimi nakládat. Podíváme se na vaše specifické požadavky a doladíme důležité detaily tak, abyste fungovali co nejefektivněji.